İstanbul'daki Tarihi Binalar, Yapılar ve Kalıntılar

Sultan Ahmet Meydanı - HipodromSultan Ahmet Meydanı - Hipodrom , Fatih

Hipodrom meydanı Sultan Ahmet Cam'nin karşında yer alır. Bu meydan bizans döneminde sportif ve sosyal merkezi olarak kullanılmıştır. Burada ayakta kalan üç tane önemli anıt bulunmaktadır. Bunlar : Dikilitaş, Yılanlı Sutün ve Örme Sütundur...

Tekfur SarayıTekfur Sarayı , Fatih

Tekfur Sarayı, İstanbulda Fatih ilçesinde Edirnekapı - Ayvansaray arasında surlara bitişik halde bulunur. Bizans´ın son asırlarında kullanılan görkemli Blahernai Sarayı kompleksinden hayatta kalan tek parçasıdır, bu nedenle, bu üç katlı bir saray, sanat tarihinde önemli bir yere sahiptir. 12. yüzyıl civarında Bizans imparatorlarının ana ikametgahı oldu...

FeshaneFeshane , Eyüp

Feshane günümüzde uluslararası fuar, kongre ve kültür merkezi olarak hizmet vermekte olan İstanbul Haliç kıyısındaki tarihi yapıdır. Feshane Osmanlıda yeniçeri ordusu yerine gelmiş olan yeni orduya üniforma dikmek için artan fes ( kırmızı şapka ) talebini karşılamak amacıyla 1835 yılında kurulmuştur...

Yedikule, Yedikule Zindanları ve SurlarıYedikule, Yedikule Zindanları ve Surları , Fatih

Yedikulehisarı, Yedikule zindanları Marmara denizinin yanında Fatih ilçesinde yer alır. Bizans döneminde beş kuleden oluşuyordu. Fatih Sultan Mehmet İstanbulu fethettikten sonra iki kule daha ekletti. Günümüzde halka açık sergilenen tarihi bir eser görünümündedir.
Yedikule zindanları da müze olarak faaliyet göstermektedir...

Anemas ZindanlarıAnemas Zindanları , Fatih

Anemas zindanları İstanbulun Fatih ilçesinde Karagümrük semtinde Haliç surlarının bitişinde bulunur. Bizans döneminin en büyük saraylarından biridir. 14 hücre odasından ve bu odaların altındaki iki katlı bodrumdan oluşur. Bazı türk filmlerin(Kahpe Bizans, Şahmaran, Kara Murat) bazı sahneleri burda çekilmiştir...

Fener Rum Erkek LisesiFener Rum Erkek Lisesi , Fatih

Fener Rum Ortodoks koleji, İstanbulun Fatih ilçesinde, İstanbuldaki en eski ve prestijli Rum Ortodoks okuludur. Osmanlı Rum mimar Dimendis tarafından tasarlanan bina 1881 ve 1883 yılları arasında inşa edilmiştir. Okul olarak faaliyet göstermesine ragmen kale görünümdedir...

Bulgar EksarhhanesiBulgar Eksarhhanesi , Fatih

Bulgar Eksarhhanesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Balat Mah. Abdülezelpasa Caddesi Fatih Istanbul , Bulgar Eksarhhanesi nerededir? Toplu tasima ile Bulgar Eksarhhanesi nasil gidilir?

Kuleli Askeri LisesiKuleli Askeri Lisesi , Üsküdar

Kuleli Askeri Lisesi Istanbul'un Üsküdar ilçesinde baglidir. Adres: Kuleli Mah. Kuleli Caddesi Üsküdar Istanbul , Kuleli Askeri Lisesi nerededir? Toplu tasima ile Kuleli Askeri Lisesi nasil gidilir?

Aretas SarayiAretas Sarayi , Fatih

Aretas Sarayi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Cankurtaran Mah. Alemdar Caddesi Ayasofya Camii Medresesi Fatih Istanbul , Aretas Sarayi nerededir? Toplu tasima ile Aretas Sarayi nasil gidilir?

Bezm-i Alem Valide Sultan Vakif Gureba HastanesiBezm-i Alem Valide Sultan Vakif Gureba Hastanesi , Fatih

Bezm-i Alem Valide Sultan Vakif Gureba Hastanesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Topkapi Mah. Gureba Hastanesi Caddesi Fatih Istanbul , Bezm-i Alem Valide Sultan Vakif Gureba Hastanesi nerededir? Toplu tasima ile Bezm-i Alem Valide Sultan Vakif Gureba Hastanesi nasil gidilir?

ITÜ Teknik OkuluITÜ Teknik Okulu , Şişli

ITÜ Teknik Okulu Istanbul'un Sisli ilçesinde baglidir. Adres: Harbiye Mah. Süleyman Seba Caddesi Sisli Istanbul , ITÜ Teknik Okulu nerededir? Toplu tasima ile ITÜ Teknik Okulu nasil gidilir?

Düyun-i Umumiye BinasiDüyun-i Umumiye Binasi , Fatih

Düyun-i Umumiye Binasi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Hobyar Eminönü Mah. Türk Ocagi Caddesi Fatih Istanbul , Düyun-i Umumiye Binasi nerededir? Toplu tasima ile Düyun-i Umumiye Binasi nasil gidilir?

TaskislaTaskisla , Şişli

Taskisla Istanbul'un Sisli ilçesinde baglidir. Adres: Harbiye Mah. Taskisla Caddesi Sisli Istanbul , Taskisla nerededir? Toplu tasima ile Taskisla nasil gidilir?

Hagios Paulos Yetimhanesi KalintilariHagios Paulos Yetimhanesi Kalintilari , Fatih

Hagios Paulos Yetimhanesi Kalintilari Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Cankurtaran Mah. Topkapi Saray Içi Yolu Fatih Istanbul , Hagios Paulos Yetimhanesi Kalintilari nerededir? Toplu tasima ile Hagios Paulos Yetimhanesi Kalintilari nasil gidilir?

Kandilli Kiz LisesiKandilli Kiz Lisesi , Üsküdar

Kandilli Kiz Lisesi Istanbul'un Üsküdar ilçesinde baglidir. Adres: Kandilli Mah. Liseli Sokak Üsküdar Kandilli Kiz Lisesi No: 1/A Üsküdar Istanbul , Kandilli Kiz Lisesi nerededir? Toplu tasima ile Kandilli Kiz Lisesi nasil gidilir?

Bulgur PalasBulgur Palas , Fatih

Bulgur Palas Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Aksaray Mah. Kargi Çikmazi Fatih Istanbul , Bulgur Palas nerededir? Toplu tasima ile Bulgur Palas nasil gidilir?

Sogukçesme Askeri RüsdiyesiSogukçesme Askeri Rüsdiyesi , Fatih

Sogukçesme Askeri Rüsdiyesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Alemdar Mah. Alemdar Caddesi Fatih Istanbul , Sogukçesme Askeri Rüsdiyesi nerededir? Toplu tasima ile Sogukçesme Askeri Rüsdiyesi nasil gidilir?

Nersesyan Yermonyan Ermeni IlkokuluNersesyan Yermonyan Ermeni Ilkokulu , Üsküdar

Nersesyan Yermonyan Ermeni Ilkokulu Istanbul'un Üsküdar ilçesinde baglidir. Adres: Icadiye Mah. Haci Bakkal Sokak Nersesyon Vermonyon Ermeni Ilkokulu No: 39/A Üsküdar Istanbul , Nersesyan Yermonyan Ermeni Ilkokulu nerededir? Toplu tasima ile Nersesyan Yermonyan Ermeni Ilkokulu nasil gidilir?

DarülacezeDarülaceze , Şişli

Darülaceze Istanbul'un Sisli ilçesinde baglidir. Adres: Halil Rifat Pasa Mah. Tem Otoyolu Sisli Istanbul , Darülaceze nerededir? Toplu tasima ile Darülaceze nasil gidilir?

Sultanahmet CezaeviSultanahmet Cezaevi , Fatih

Sultanahmet Cezaevi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Cankurtaran Mah. Tevkifhane Sokak Four Seasans Hotel No: 1 Fatih Istanbul , Sultanahmet Cezaevi nerededir? Toplu tasima ile Sultanahmet Cezaevi nasil gidilir?

Hodegetria AyazmasiHodegetria Ayazmasi , Fatih

Hodegetria Ayazmasi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Cankurtaran Mah. Topkapi Saray Içi Yolu Harabe Fatih Istanbul , Hodegetria Ayazmasi nerededir? Toplu tasima ile Hodegetria Ayazmasi nasil gidilir?

İstanbul Lisesiİstanbul Lisesi , Fatih

Istanbul Lisesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Hobyar Eminönü Mah. Türk Ocagi Caddesi Fatih Istanbul , Istanbul Lisesi nerededir? Toplu tasima ile Istanbul Lisesi nasil gidilir?

Tophane KarakoluTophane Karakolu , Beyoğlu

Tophane Karakolu Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Kemankes Karamustafa Pasa Mah. Kemankes Caddesi No: 55 Beyoglu Istanbul , Tophane Karakolu nerededir? Toplu tasima ile Tophane Karakolu nasil gidilir?

Mangana SarayiMangana Sarayi , Fatih

Mangana Sarayi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Cankurtaran Mah. Akbiyik Caddesi Fatih Istanbul , Mangana Sarayi nerededir? Toplu tasima ile Mangana Sarayi nasil gidilir?

Büyükdere Rum IlkokuluBüyükdere Rum Ilkokulu , Sarıyer

Büyükdere Rum Ilkokulu Istanbul'un Sariyer ilçesinde baglidir. Adres: Büyükdere Mah. Kuyu Çikmazi Sariyer Istanbul , Büyükdere Rum Ilkokulu nerededir? Toplu tasima ile Büyükdere Rum Ilkokulu nasil gidilir?

Çinili KarakolÇinili Karakol , Üsküdar

Çinili Karakol Istanbul'un Üsküdar ilçesinde baglidir. Adres: Murat Reis Mah. Koncagül Sokak Üsküdar Istanbul , Çinili Karakol nerededir? Toplu tasima ile Çinili Karakol nasil gidilir?

SimkeshaneSimkeshane , Fatih

Simkeshane Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Mimar Kemalettin Mah. Kalayci Sevki Sokak Remzi Tekstil Fatih Istanbul , Simkeshane nerededir? Toplu tasima ile Simkeshane nasil gidilir?

TetrapilonTetrapilon , Fatih

Tetrapilon Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Mimar Kemalettin Mah. Ordu Caddesi Fatih Istanbul , Tetrapilon nerededir? Toplu tasima ile Tetrapilon nasil gidilir?

Botter ApartmaniBotter Apartmani , Beyoğlu

Botter Apartmani Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Sahkulu Mah. Istiklal Caddesi No: 235 Beyoglu Istanbul , Botter Apartmani nerededir? Toplu tasima ile Botter Apartmani nasil gidilir?

Haydarpasa LisesiHaydarpasa Lisesi , Üsküdar

Haydarpasa Lisesi Istanbul'un Üsküdar ilçesinde baglidir. Adres: Selimiye Mah. Tibbiye Caddesi Üsküdar Istanbul , Haydarpasa Lisesi nerededir? Toplu tasima ile Haydarpasa Lisesi nasil gidilir?

Vedat Tek EviVedat Tek Evi , Şişli

Vedat Tek Evi Istanbul'un Sisli ilçesinde baglidir. Adres: Halaskargazi Mah. Vali Konagi Caddesi No: 31-39 Sisli Istanbul , Vedat Tek Evi nerededir? Toplu tasima ile Vedat Tek Evi nasil gidilir?

Azize Euphemia KilisesiAzize Euphemia Kilisesi , Fatih

Azize Euphemia Kilisesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Binbirdirek Mah. Doktor Imran Ökten Caddesi Fatih Istanbul , Azize Euphemia Kilisesi nerededir? Toplu tasima ile Azize Euphemia Kilisesi nasil gidilir?

DarüssafakaDarüssafaka , Fatih

Darüssafaka Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Ali Kusçu Mah. Hüseyin Remzibey Sokak Fatih Istanbul , Darüssafaka nerededir? Toplu tasima ile Darüssafaka nasil gidilir?

Büyükada Rum YetimhanesiBüyükada Rum Yetimhanesi , Adalar

Büyükada Rum Yetimhanesi Istanbul'un Adalar ilçesinde baglidir. Adres: Maden Mah. Adalar Istanbul , Büyükada Rum Yetimhanesi nerededir? Toplu tasima ile Büyükada Rum Yetimhanesi nasil gidilir?

Maçka SilahhanesiMaçka Silahhanesi , Şişli

Maçka Silahhanesi Istanbul'un Sisli ilçesinde baglidir. Adres: Harbiye Mah. Maçka Caddesi Sisli Istanbul , Maçka Silahhanesi nerededir? Toplu tasima ile Maçka Silahhanesi nasil gidilir?

Ayios Polieuktos KilisesiAyios Polieuktos Kilisesi , Fatih

Ayios Polieuktos Kilisesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Iskenderpasa Mah. Kavalali Sokak Fatih Istanbul , Ayios Polieuktos Kilisesi nerededir? Toplu tasima ile Ayios Polieuktos Kilisesi nasil gidilir?

Fransiz HapishanesiFransiz Hapishanesi , Fatih

Fransiz Hapishanesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Küçük Ayasofya Mah. Hisardibi Çikmazi Fatih Istanbul , Fransiz Hapishanesi nerededir? Toplu tasima ile Fransiz Hapishanesi nasil gidilir?

Frej ApartmaniFrej Apartmani , Beyoğlu

Frej Apartmani Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Bereketzade Mah. Sishane Sokak No: 2 Beyoglu Istanbul , Frej Apartmani nerededir? Toplu tasima ile Frej Apartmani nasil gidilir?

Tayyare ApartmanlariTayyare Apartmanlari , Fatih

Tayyare Apartmanlari Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Balabanaga Mah. Ordu Caddesi Otel Giris Kapisi No: 240 Fatih Istanbul , Tayyare Apartmanlari nerededir? Toplu tasima ile Tayyare Apartmanlari nasil gidilir?

Bukoleon Sarayi KalintilariBukoleon Sarayi Kalintilari , Fatih

Bukoleon Sarayi Kalintilari Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Sultanahmet Mah. Kapiagasi Hisari Sokak Fatih Istanbul , Bukoleon Sarayi Kalintilari nerededir? Toplu tasima ile Bukoleon Sarayi Kalintilari nasil gidilir?

Bahriye Merkez HastanesiBahriye Merkez Hastanesi , Beyoğlu

Bahriye Merkez Hastanesi Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Kadi Mehmet Efendi Mah. Melek Sokak Beyoglu Istanbul , Bahriye Merkez Hastanesi nerededir? Toplu tasima ile Bahriye Merkez Hastanesi nasil gidilir?

Kandilli RasathanesiKandilli Rasathanesi , Üsküdar

Kandilli Rasathanesi Istanbul'un Üsküdar ilçesinde baglidir. Adres: Kandilli Mah. Esref Bitlis Sokak Üsküdar Istanbul , Kandilli Rasathanesi nerededir? Toplu tasima ile Kandilli Rasathanesi nasil gidilir?

Karaköy PalasKaraköy Palas , Beyoğlu

Karaköy Palas Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Müeyyedzade Mah. Kemeralti Caddesi Beyoglu Istanbul , Karaköy Palas nerededir? Toplu tasima ile Karaköy Palas nasil gidilir?

Harbiye KarakoluHarbiye Karakolu , Şişli

Harbiye Karakolu Istanbul'un Sisli ilçesinde baglidir. Adres: Harbiye Mah. Tesvikiye Caddesi Sayin Apartmani No: 25 Sisli Istanbul , Harbiye Karakolu nerededir? Toplu tasima ile Harbiye Karakolu nasil gidilir?

Decugis EviDecugis Evi , Beyoğlu

Decugis Evi Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Asmali Mescit Mah. Nergiz Sokak No: 10 Beyoglu Istanbul , Decugis Evi nerededir? Toplu tasima ile Decugis Evi nasil gidilir?

Sütlüce MezbahasiSütlüce Mezbahasi , Beyoğlu

Sütlüce Mezbahasi Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Sütlüce Mah. Karaagaç Caddesi Beyoglu Istanbul , Sütlüce Mezbahasi nerededir? Toplu tasima ile Sütlüce Mezbahasi nasil gidilir?

Sinan Pasa KösküSinan Pasa Köskü , Fatih

Sinan Pasa Köskü Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Cankurtaran Mah. Kennedy Caddesi Fatih Istanbul , Sinan Pasa Köskü nerededir? Toplu tasima ile Sinan Pasa Köskü nasil gidilir?

Kabatas Erkek LisesiKabatas Erkek Lisesi , Beşiktaş

Kabatas Erkek Lisesi Istanbul'un Besiktas ilçesinde baglidir. Adres: Yildiz Mah. Çiragan Caddesi Besiktas Istanbul , Kabatas Erkek Lisesi nerededir? Toplu tasima ile Kabatas Erkek Lisesi nasil gidilir?

Valide Kethüdasi Mehmet Efendi DarülhadisiValide Kethüdasi Mehmet Efendi Darülhadisi , Beyoğlu

Valide Kethüdasi Mehmet Efendi Darülhadisi Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Arap Cami Mah. Billur Sokak No: 8/C Beyoglu Istanbul , Valide Kethüdasi Mehmet Efendi Darülhadisi nerededir? Toplu tasima ile Valide Kethüdasi Mehmet Efendi Darülhadisi nasil gidilir?

Ayakapi KarakoluAyakapi Karakolu , Fatih

Ayakapi Karakolu Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Yavuz Sultan Selim Mah. Çukur Mescit Sokak Fatih Istanbul , Ayakapi Karakolu nerededir? Toplu tasima ile Ayakapi Karakolu nasil gidilir?

Kadiköy Haldun Taner SahnesiKadiköy Haldun Taner Sahnesi , Kadıköy

Kadiköy Haldun Taner Sahnesi Istanbul'un Kadiköy ilçesinde baglidir. Adres: Caferaga Mah. Rihtim Caddesi Haldun Taner Dersanesi Kadiköy Istanbul , Kadiköy Haldun Taner Sahnesi nerededir? Toplu tasima ile Kadiköy Haldun Taner Sahnesi nasil gidilir?

Darphane-i Amire BinasiDarphane-i Amire Binasi , Fatih

Darphane-i Amire Binasi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Cankurtaran Mah. Osman Hamdi Bey Yokusu Tc Darphane[Bos Bina] Fatih Istanbul , Darphane-i Amire Binasi nerededir? Toplu tasima ile Darphane-i Amire Binasi nasil gidilir?

Sirkeci GariSirkeci Gari , Fatih

Sirkeci Gari Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Hocapasa Mah. Sirkeci Istasyon Caddesi Fatih Istanbul , Sirkeci Gari nerededir? Toplu tasima ile Sirkeci Gari nasil gidilir?

Ayasofya MedresesiAyasofya Medresesi , Fatih

Ayasofya Medresesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Cankurtaran Mah. Alemdar Caddesi Ayasofya Camii Medresesi Fatih Istanbul , Ayasofya Medresesi nerededir? Toplu tasima ile Ayasofya Medresesi nasil gidilir?

Tekel Tütün Depolari (Pasalimani)Tekel Tütün Depolari (Pasalimani) , Üsküdar

Tekel Tütün Depolari (Pasalimani) Istanbul'un Üsküdar ilçesinde baglidir. Adres: Sultantepe Mah. Pasa Limani Caddesi Üsküdar Istanbul , Tekel Tütün Depolari (Pasalimani) nerededir? Toplu tasima ile Tekel Tütün Depolari (Pasalimani) nasil gidilir?

Ziraat Bankasi BinasiZiraat Bankasi Binasi , Beyoğlu

Ziraat Bankasi Binasi Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Kemankes Karamustafa Pasa Mah. Karaköy Caddesi Beyoglu Istanbul , Ziraat Bankasi Binasi nerededir? Toplu tasima ile Ziraat Bankasi Binasi nasil gidilir?

Helvacibasi CamiiHelvacibasi Camii , Fatih

Helvacibasi Camii Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Küçük Ayasofya Mah. Su Terazisi Sokak Apartman No: 29 Fatih Istanbul , Helvacibasi Camii nerededir? Toplu tasima ile Helvacibasi Camii nasil gidilir?

Bulgar HastanesiBulgar Hastanesi , Şişli

Bulgar Hastanesi Istanbul'un Sisli ilçesinde baglidir. Adres: Merkez Mah. Tem Otoyolu Sisli Istanbul , Bulgar Hastanesi nerededir? Toplu tasima ile Bulgar Hastanesi nasil gidilir?

Büyükçekmece KervansarayiBüyükçekmece Kervansarayi , Büyükçekmece

Büyükçekmece Kervansarayi Istanbul'un Büyükçekmece ilçesinde baglidir. Adres: Dizdariye Mah. Kervansaray Sokak Büyükçekmece Istanbul , Büyükçekmece Kervansarayi nerededir? Toplu tasima ile Büyükçekmece Kervansarayi nasil gidilir?

Nafia Nezareti BinasiNafia Nezareti Binasi , Fatih

Nafia Nezareti Binasi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Alemdar Mah. Profesör Kazim Ismail Gürkan Caddesi Fatih Istanbul , Nafia Nezareti Binasi nerededir? Toplu tasima ile Nafia Nezareti Binasi nasil gidilir?

Silivrikapi HipojesiSilivrikapi Hipojesi , Fatih

Silivrikapi Hipojesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Mevlanakapi Mah. Silivrikapi Caddesi Fatih Istanbul , Silivrikapi Hipojesi nerededir? Toplu tasima ile Silivrikapi Hipojesi nasil gidilir?

Pasalimani KarakoluPasalimani Karakolu , Üsküdar

Pasalimani Karakolu Istanbul'un Üsküdar ilçesinde baglidir. Adres: Sultantepe Mah. Pasa Limani Caddesi Tekel Tütün Deposu Misafirhane No: 48 Üsküdar Istanbul , Pasalimani Karakolu nerededir? Toplu tasima ile Pasalimani Karakolu nasil gidilir?

Haydarpasa GariHaydarpasa Gari , Kadıköy

Haydarpasa Gari Istanbul'un Kadiköy ilçesinde baglidir. Adres: Rasimpasa Mah. Haydarpasa Istasyon Caddesi Kadiköy Istanbul , Haydarpasa Gari nerededir? Toplu tasima ile Haydarpasa Gari nasil gidilir?

Tophane-i AmireTophane-i Amire , Beyoğlu

Tophane-i Amire Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Kiliçali Pasa Mah. Defterdar Yokusu Beyoglu Istanbul , Tophane-i Amire nerededir? Toplu tasima ile Tophane-i Amire nasil gidilir?

Lausos Sarayi KalintilariLausos Sarayi Kalintilari , Fatih

Lausos Sarayi Kalintilari Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Binbirdirek Mah. At Meydani Sokak Fatih Istanbul , Lausos Sarayi Kalintilari nerededir? Toplu tasima ile Lausos Sarayi Kalintilari nasil gidilir?

Otel Ara

Sorular

İstanbul ile ilgili sorular sorabileceğiniz, sorularınıza cevap alabileceğiniz interaktif bir bölümdür.

Sorular

© Copyright 2011 I-Can Tasarim Kullanim Sartlari