Sohbet / Chat / Bilgi Paylaşım Platformu açıldı, giriş yapmak ister misiniz ?
Do you want to join Chat platform ?

Evet / Yes

Hayır / No

İstanbul'daki Kuleler

Galata KulesiGalata Kulesi , Beyoğlu

İstanbul'un çeşitli yerlerinden görübilen Galata kulesi Galata semtinde bulunur ve şehrin en önemli sembollerinden biridir. Avrupa ülkeleri ile Bizans ve Osmanlı arasında ticari bir bağlarının korunduğu Ceneviz kolonisi tarafından bir mirastır. Galata kulesi, Büyük Adadandan başlayarak Marmara denizi ile İstanbul boğazı boyunca Halici gören bir çok geniş ve harika bir manzara görüntüsüne sahiptir...

Dolmabahçe Saat KulesiDolmabahçe Saat Kulesi , Beşiktaş

Dolmabahçe Saat Kulesi Istanbul'un Besiktas ilçesinde baglidir. Adres: Visnezade Mah. Dolmabahçe Caddesi Besiktas Istanbul , Dolmabahçe Saat Kulesi nerededir? Toplu tasima ile Dolmabahçe Saat Kulesi nasil gidilir?

Isaakios Angelos KulesiIsaakios Angelos Kulesi ,

Isaakios Angelos Kulesi Istanbul'un Eyüp ilçesinde baglidir. Adres: Defterdar Mah. Avcibasi Sokak Eyüp Istanbul , Isaakios Angelos Kulesi nerededir? Toplu tasima ile Isaakios Angelos Kulesi nasil gidilir?

Anemas KulesiAnemas Kulesi , Fatih

Anemas Kulesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Ayvansaray Mah. Avcibasi Sokak Fatih Istanbul , Anemas Kulesi nerededir? Toplu tasima ile Anemas Kulesi nasil gidilir?

Tophane Saat KulesiTophane Saat Kulesi , Beyoğlu

Tophane Saat Kulesi Istanbul'un Beyoglu ilçesinde baglidir. Adres: Kiliçali Pasa Mah. Amerikan Pazari Sokak Beyoglu Istanbul , Tophane Saat Kulesi nerededir? Toplu tasima ile Tophane Saat Kulesi nasil gidilir?

Kiz KulesiKiz Kulesi , Üsküdar

Kiz Kulesi Istanbul'un Üsküdar ilçesinde baglidir. Adres: Salacak Mah. Üsküdar Istanbul , Kiz Kulesi nerededir? Toplu tasima ile Kiz Kulesi nasil gidilir?

Eirene KulesiEirene Kulesi , Fatih

Eirene Kulesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Mercan Mah. Nasuhiye Sokak Sagir Han Içi Wc Fatih Istanbul , Eirene Kulesi nerededir? Toplu tasima ile Eirene Kulesi nasil gidilir?

Beyazit Yangin KulesiBeyazit Yangin Kulesi , Fatih

Beyazit Yangin Kulesi Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Süleymaniye Mah. Profesör Ümit Yasar Doganay Sokak Fatih Istanbul , Beyazit Yangin Kulesi nerededir? Toplu tasima ile Beyazit Yangin Kulesi nasil gidilir?

Yildiz Sarayi Saat KulesiYildiz Sarayi Saat Kulesi , Beşiktaş

Yildiz Sarayi Saat Kulesi Istanbul'un Besiktas ilçesinde baglidir. Adres: Cihannüma Mah. Saray Caddesi Besiktas Istanbul , Yildiz Sarayi Saat Kulesi nerededir? Toplu tasima ile Yildiz Sarayi Saat Kulesi nasil gidilir?

Mermer KuleMermer Kule , Fatih

Mermer Kule Istanbul'un Fatih ilçesinde baglidir. Adres: Yedikule Mah. Kennedy Caddesi Fatih Istanbul , Mermer Kule nerededir? Toplu tasima ile Mermer Kule nasil gidilir?

Etfal Hastanesi Saat KulesiEtfal Hastanesi Saat Kulesi , Şişli

Etfal Hastanesi Saat Kulesi Istanbul'un Sisli ilçesinde baglidir. Adres: Ondokuz Mayis Mah. Doktor Sevket Bey Sokak Sisli Etfal Hastanesi Sisli Istanbul , Etfal Hastanesi Saat Kulesi nerededir? Toplu tasima ile Etfal Hastanesi Saat Kulesi nasil gidilir?

Otel Ara

Sorular

İstanbul ile ilgili sorular sorabileceğiniz, sorularınıza cevap alabileceğiniz interaktif bir bölümdür.

Sorular

© Copyright 2011 I-Can Tasarim Kullanim Sartlari